Pracuj z nami

DLACZEGO TECHRAMPS

Referencje

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka wybranych referencji.
 
Skate park w Świnoujściu – Urząd Miasta Świnoujścia … Zlecone roboty Techramps wykonał z należytą starannością wykazując się profesjonalnym przygotowaniem, dużą wiedzą i dobrą organizacja pracy. Współpraca układała się wzorcowo dlatego też polecamy tę firmę innym inwestorom. …

Skate Park w Krakowie – Klub Sportowy Grzegórzecki … Firma wykazała się dużym profesjonalizmem i terminowością. Jest godna polecenia inwestorom planującym wykonanie skate parków i temu podobnych obiektów …

Skatepark w Nowinach / k. Kielc - Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji ... Prace zostały wykonany solidnie i w wyznaczonym terminie. Ponadto Firma wykazała się profesjonalizmem oraz znajomością norm i przepisów w tym zakresie. Dobra współpraca z Wykonawcą, bezkonfliktowość jak również dobra organizacja pracy i estetyka w wykonaniu powierzonych prac zasługują na udzielenie pełnych rekomendacji Firmie Techramps. ...


Skatepark w Grójcu - Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" ... Skatepark został wykonany solidnie i w wyznaczonym terminie. Firma wykazała się pełnym  profesjonalizmem w kwestii doradztwa i rozmieszczenia urządzeń ...

Red Bull - Snow Park MonStairs - Firma Techramps odpowiedzialna była za wykonanie dolnej części toru snowboardowego na imprezie Red Bull Monstairs w kwietniu 2005. Produkcja i montaż konstrukcji przebiegła bardzo sprawnie zgodnie z ustalonym terminarzem, a efekt końcowy wręcz przewyższył poziom zakładany w projektach sporządzonych przez profesjonalistów. Snowpark został wykonany bardzo profesjonalnie, a przebieg imprezy spowodował, iż na tej części skoncentrował się przebieg zawodów. Warto podkreślić, iż większą część startujących stanowili zawodnicy z całej Europy i to oni podkreślali wysoką jakość wykonanego toru.
Dobra współpraca z wykonawcą oraz najwyższa jakość wykonania zasługują na pełne rekomendacje dla firmy Techramps.
 
Scena FM - Carlsberg Polska - Carlsberg Winter Festival w Zakopanem - Firma Techramps była odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzenie pokazów wyczynowych akrobacji w sportach zimowych oraz w szczególności za stronę techniczno-logistyczną projektu.
Wykonanie konstrukcji do powyższych pokazów (snow park) i jej zabezpieczenie, codzienne prace konserwacyjno-porządkowe przeprowadzono z najwyższą  dbałością, dokładnością szczególnie w kwestii bezpieczeństwa zarówno widzów, jak i zawodników.
W ocenie naszej - jako Organizatorów Imprezy - oraz sponsora - Carlsberg Polska, firma Techramps rzetelnie i w pełni profesjonalnie wykonała powierzone jej zadanie.
 
Skatepark w Koziegłowach - Firma budowlana SeDO - ... Firma (Techramps)  dała się poznać jako solidny i fachowy partner dysponującym dużym doświadczeniem. Z całą odpowiedzialnością możemy rekomendować solidność, terminowość i jakość wykonania robót przez firmę TECHRAMPS z godnym podziwu profesjonalizmem.

Skatepark w Nidzicy - Urząd miejski w Nidzicy - ... Wysokie kwalifikacje, dobry stopień organizacji, dyscyplina obsługi oraz kompetencje i zaangażowanie składają się na wizytówkę firmy.

Skatepark w Złocieńcu - Urząd miasta i gminy Złocieniec - ... Roboty zostały wykonane solidnie, fachowo i terminowo z wykorzystaniem i zastosowaniem całego zasobu wiedzy i doświadczenia.
W czasie wykonywania robót przedsiębiorstwo wykazało się fachowością i profesjonalizmem oraz dobrą organizacją pracy.

Zobacz także: Dotacje UE