Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

DLACZEGO TECHRAMPS

Pomoc dla architektów i urzędników

Pomoc dla architektów i urzędników
Jesteś architektem, projektantem i potrzebujesz pomocy w  zaprojektowaniu skateparku? Prześlij nam mapkę lub podaj rozmiar placu na jakim ma powstać skatepark. Wrysujemy go na twój plac z zachowaniem stref bezpieczeństwa i z logicznym rozmieszczeniem elementów - bezpłatnie!
Projekty powstają również z uwzględnieniem uwag młodzieży. Jest to tak ważne, gdyż to młodzież jest końcowym odbiorcą i będzie uczęszczać na skatepark. Posiadamy bazę mailową - Skatepark w Twoim mieście - dzięki której możemy kontaktować się z młodzieżą z danego miasta na etapie projektowania.
 
przykładowy plac pod skatepark Nieprawidłowe rozmieszczenie przeszkód skatepakowych Prawidłowe rozmieszczenie Elementów skateparku
 
Zapoznaj się również z działem BROSZURKI, znajdziesz w nich kilka ciekawych informacji.

Poniżej prezentujemy kilka wizualizacji, a jeśli chcesz zobaczyć przykłady skateparków zapraszamy do zakładki Elementy Skateparku > Przykładowe Skateparki.

Przykładowy skatepark Przykład skateparku Przykład skateparku 1 Skatepark w hali Przykład skateparku 2

Masz pytanie odnośnie pomocy w zaprojektowaniu lub potrzebujesz projektu skateparku wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres projekty@techramps.com ,a w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz także: Spawanie PE - tworzyw