Pracuj z nami

Regulamin skateparku

Regulamin skateparku
Na każdym z wykonanych przez nas parków zostaje zamontowana Instrukcja użytkowania skateparku (jest umieszczana na jednym z urządzeń). Dodatkowo na prośbę administratora możemy przygotować Regulamin użytkowania skateparku.
 
Różnica pomiędzy instrukcją a regulaminem jest bardzo prosta. Instrukcję dostarczamy zawsze jako producent i jest tam zazwyczaj około 13 najważniejszych punktów, związanych z użytkowaniem i bezpieczeństwem. Natomiast Regulamin przygotowuje administrator i jest on nie obowiązkowy. Znajdują się na nim zazwyczaj te same punkty co w instrukcji, czasem zwiększa się ich ilość np. o zakaz wchodzenia na obiekt po godz. 22.00, dodatkowe telefony kontaktowe (inne niż alarmowe) itp. Ogólnie można powiedzieć, że Regulamin jest rozbudowaną wersją Instrukcji.
 
 
Przykłady Regulaminu użytkowania skateparku (duża, czarna tablica) oraz Instrukcji użytkowania skateparku (tablica na jednym z elementów).
 
Dysponujemy przykładowym regulaminem użytkowania skateparku - możliwe jest jego udostępnienie przed instalacją skateparku w celu ustalenia ostatecznej treści. Poza tym treść jest dostarczana razem z dokumentami przy odbiorze.

Zobacz także: Serwis i konserwacja