Pracuj z nami

DLACZEGO TECHRAMPS

Certyfikaty i Bezpieczeństwo

Certyfikat TÜV.

Jako jedyna firma w naszym kraju posiadamy certyfikat TÜV T+M. Wyrób oznaczony tym Znakiem Zgodności daje gwarancje, że produkt oraz jego proces wytwarzania są badane i nadzorowane przez niezależną Jednostkę Certyfikującą. Certyfikat ten potwierdza, że nasze urządzenia są zgodne z normą i bezpieczne oraz daje pewność, że są najwyższej jakości.

Ponadto wszyststkie nasze elementy skateparku wykonane są według normy EN 14974 - Urządzenia dla użytkowników sprzętu rolkowego. Wymagania bezpieczeństwa i metody badań.

Jesteśmy członkiem Skate Park Association International oraz Skate Park Association of the United States of America (SPAUSA). Jest to organizacja non-profit, pomagająca społecznościom zdobyć skatepark. SPA posiada ponad 10,000 członków, do których zaliczają się deskorolkarze, łyżworolkarze, BMX-owcy, jak również skateparki, miasta i partnerzy przemysłowi. Misją organizacji jest kształcić, informować i powiększać publiczną świadomość we wszystkich obszarach związanych z jazdą na desce czy rowerach.

 

By jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo do każdego skateparku możliwe jest uzyskanie Orzeczenia technicznego, wydawanego przez niezależną instytucję.

 

 

Zobacz także: Referencje