Pracuj z nami

NEWS

Zadbaj o jesienną formę w skateparku!

Razem z „Kraków w formie" wjeżdżamy w jesień!
Tym razem na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach BMX. Jeśli chcesz postawić pierwsze „kroki” w skateparku lub udoskonalić technikę i bezpieczeństwo jazdy, weź udział w bezpłatnym szkoleniu. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Szkolenia są okazją do spróbowania swoich sił w sportach wyczynowych, wykonywanych w skateparkach. Chętni będą mogli uczestniczyć w 4 rodzajach kursów: jazdy na deskorolce, rolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach wyczynowych. Zajęcia będą złożone z części teoretycznej i praktycznej, wraz z wprowadzeniem w temat poruszania się po skateparku. Poprowadzą je doświadczeni instruktorzy.

Gdzie i kiedy odbędą się zajęcia?
• nauka wyczynowej jazdy na deskorolce oraz rowerach BMX: 24 września, sobota, w godz. 9.00-12.00, skatepark w parku Lotników Polskich,
• nauka wyczynowej jazdy na rolkach i hulajnodze: 25 września, niedziela, w godz. 10.00-13.00, skatepark na os. Widok.

Zapisy:

Szkolenia w skateparkach są bezpłatne i przeznaczone dla osób, które ukończyły 7. rok życia. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: marketing@techramps.com. Potwierdzeniem znalezienia się na liście uczestników będzie otrzymanie informacji zwrotnej. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapewniamy uczestnikom sprzęt: rolki, deskorolki, rowery, hulajnogi oraz dodatki niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa: kaski, ochraniacze, nakolanniki. Poziom trudności kursu będzie dostosowany do danej grupy uczestników, na podstawie oceny instruktora.

W razie niepogody?
W przypadku niekorzystnej pogody (opady deszczu, burze) zajęcia odbędą się w innym czasie. Osoby zapisane będą o tym poinformowane. W razie zmiany terminu, wymagana będzie ponowna rejestracja na zajęcia.

* Przed zapisem zapoznaj się z regulaminem wydarzenia:
https://bit.ly/regulamin-szkolenia

Dołącz do wydarzenia --> tutaj