Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

NEWS

Info prasowe - Extreme Series

Info prasowe z cyklu imprez Extreme Series. Firma Techramps sponsoruje poręcz na imprezie URBAN JIBBING CONTEST 12.03.2011 Galeria Krakowska, Kraków.

Sony VAIO zaprasza na cykl imprez “Extreme Series”, który będzie w tym roku wiodącą serią ekstremalnych zawodów sportowych w Polsce.Urban Jibbing Contest
Cykl ten to największą tegoroczna inicjatywa odwołująca się do sportów ekstremalnych. Inaugurująca go impreza Urban Jibbing Contest będzie zawodami snowboardowo- narciarskiemi w centrum miasta Krakowa.

Jeszcze klika lat temu sporty ekstremalne były dziedziną niszową. Obecnie obserwowany jest duży wzrost ich popularności. Coraz więcej osób uprawia takie dyscypliny jak snowboarding, freeskiing, kitesurfing, wakeboarding, mtb dirt czy downhill. Są to aktywni i kreatywni ludzie, którzy chcą się wyróżniać i starają się być na czasie. To właśnie dla  nich organizowane są wydarzenia Extreme Series.

Cykl Extreme Series odbywający się przy udziale Sony VAIO obejmować będzie 7 imprez, podczas których przedstawione zostaną wyżej wymienione dyscypliny. Wspólnym elementem wszystkich imprez będzie przygotowanie profesjonalnego filmu dokumentalnego opowiadającego historię ludzi łączących swoje życie prywatne i zawodowe z pasją uprawiania sportów ekstremalnych. Do udziału w produkcji zostali zaproszeni najlepsi polscy przedstawiciele sportów ekstremalnych. Premierowe filmy zostaną wyświetlone jesienią w sieci Multikino.

Sponsor Główny: Sony VAIO

 

Organizatorzy: Joy Ride & Agencja Zooteka

Patroni medialni: RMF MAXXX, Extreme Sports Channel, Multikino, Onet.pl, Dziennik Polski

Imprezy cyklu Extreme Series 2011Urban Jibbing Contest 2011

URBAN JIBBING CONTEST

12.03.2011 Galeria Krakowska, Kraków
URBAN JIBBING CONTEST to zawody snowboardowe, które odbędą się w samym centrum miasta. Na szerokich schodach obok najpopularniejszej galerii handlowej w Krakowie ustawione zostaną specjalne przeszkody, na których przeprowadzone zostaną zawody w dyscyplinie Jibbing. Jibbing to styl jazdy na snowboardzie i nartach po wszystkim, co nie jest śniegiem, czyli murkach, poręczach czy boxach.
Poręcz sponsorowana przez firme Techramps.       

Zawody te odbędą się w dwóch kategoriach: snowboard & freeskiing. Ich organizacja przebiegnie w fazach:
- eliminacji, w których udział będzie mógł wziąć każdy (14.00 – 17.00)
- finałów z udziałem zaproszonych profesjonalistów oraz zakwalifikowanych w eliminacjach amatorów (17.30 – 20.00)

Sponsorzy nagród:
Sony VAIO, Red Bull, Urban Flavours

JOY RIDE OPEN
7-8 Maja - Kluszkowce,
18-19 Czerwca - Wisła, Stożek
27-28 Sierpnia – Myślenice, Chełm
24 Września - Zakopane, Harenda

WAKEBOARD & SKIMBOARD CONTEST
30.07.2011 Półwysep Helski

DIRT MASTERS

28.05. 2011 Warszawa – Kazury

 


Zobacz także: Team Techramps 2011