Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

NEWS

Mistrzostwa Polski we Freeskiingu 2012

     Już niedługo 9. edycja najważniejszej imprezy freeskiingowej w Europie Środkowo - Wschodniej. W dniach 27 - 28 stycznia 2012 roku na stoku Harenda w Zakopanem odbędą się zawody The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat.Firma Techramps jest jednym ze sponsorów przeszkód. Sposnorujemy 2 przeszkody na zawody.

 

Freeskiing - Mistrzostwa Polski 2012 Zakopane

Obok głównej części zawodów w piątkowy wieczór odbędzie się widowiskowe nocne show, w czasie którego przy specjalnym koncertowym oświetleniu i energetyzującym wsparciu Red Bulla zawodnicy powalczą o dodatkowe nagrody. Niesamowite freestyle’owe popisy narciarzy i wyjątkowa oprawa od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem kibiców.

Po raz siódmy Polish Freeskiing Open wsparła firma The North Face, w związku z czym na zwycięzców czeka najwyższa pula nagród w gotówce w historii imprez zimowych organizowanych w Polsce. Riderzy powalczą także o stylowe tablety Sony oraz kultowe narty Armada Skis.

 

Podczas imprezy firma Fiat zaprezentuje również swój najnowszy model Freemont 4x4 i zadba o publiczność w specjalnej strefie chill out.

 

Gwarancją rywalizacji na najwyższym poziomie są także całkiem nowe przeszkody i skocznie, za które odpowiedzialne są ekipy Techramps i Parkowa Dolina.

 

Poza rywalizacą sportową, tym co w największym stopniu decyduje o sukcesie The North Face Polish Freeskiing Open powered by Fiat jest wspaniała atmosfera jaką tworzą zarówno zawodnicy jak i zgromadzona publiczność. Aby się o tym przekonać warto odwiedzieć Zakopane w ostatni weekend stycznia. Tymczasem polecamy stronę www.pfopen.pl gdzie znaleźć można relacje foto i video z poprzednich edycji.

Dodatkowe informacje - SNOW PR Events & Communications:

Jacek Będkowski, jacek.bedkowski@snowpr.pl, 662 052 232

 

 

 

 

Zobacz także: Gravity SnowPark Koninki