Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

NEWS

Roll or Die Przasnysz


 

30 czerwca 2012 roku w Przasnyszu na Skateparku przy ulicy Makowskiej odbędą się pierwsze przasnyskie ligowe zawody w dziedzinie jazdy agresywnej na rolkach. Impreza współfinansowana z funduszy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach projektu pn. “Przasnysz Roll Fest 2012″.


Podczas zawodów zostaną rozegrane eliminacje w trzech kategoriach według regulaminu Polish Rolling League oraz konkurencja Best Trick na specjalnie do tego przygotowanej przeszkodzie. Podczas BT zawodnicy będą mieli możliwość skorzystania z przeszkód mobilnych (kicker, rurki, pole jam itp.)
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zasad rozgrywek!!! (czynniki nie zależne od organizatorów)


Prosimy o wcześniejszą rejestrację zawodników poprzez przesłanie mail’a na adres: adam.kapszukiewicz@gmail.com. W tytule należy wpisać “Roll or Die”, a w treści wymienić takie informację jak: imię, nazwisko, kswyka, miejscowość pochodzenia, wiek, kontakt oraz ewentualnych sponsorów (ułatwi to organizację).


Honorowy patronat nad imprezą obejmie Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk.

Zapraszamy wszystkich rolkarzy agresywnych do udziału w zawodach.

Podczas trwania imprezy zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do brania czynnego udziału w zabawach i konkursach związanych z jazdą na rolkach. Dla tych chętni którzy nie posiadają własnego sprzętu zapewniamy możliwość wypożyczenia rolek na czas trwania imprezy.


www.rollprzas.wordpress.com
www.facebook.com/rollprzas

 

Poniżej przedstawiamy Wam wizualizację mobilnej przeszkody niespodzianki

 Roll or Die 2012 - wizualizacja przeszkody