Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

NEWS

Kondor

Let's meet Techramps Group Crew!

Na pierwszy ogień idzie CEO of Techramps Group, zrzeszającej marki: Wakepro, Flowparks , Slo Concept, Pumptrack.eu, Techramps - Piotr Nowak aka Kondor.

Zaczynał w latach 90 ze swoimi Kondor wheels do jazdy agresywnej, później wjechała deska, snowboard, a potem wake.

W 2003 w jego głowie pojawiła się myśl, by połączyć zajawę z pracą i budować nowoczesne obiekty sportowe dla ludzi takich jak on, tak zaczęła się historia Grupy Techramps i trwa do dziś!
 

Początki zajawki:

Początki na rolkach, deskorolce i snowboardzie to poświęcanie całego swojego wolnego czasu po szkole i w weekendy na ciągłe katowanie nowych trików. Trenowałem nie tylko w Krakowie, ale również w gronie znajomych z Warszawy, Łodzi, Katowic czy Zakopanego. Katując street, kółka do rolek się zużywały dlatego zacząłem sam je produkować - 1994 (Kondor Wheels). Podobnie było z przeszkodami - nie było gdzie jeździć to zrobiłem razem z tatą funbox z poręczą na ulicy przed domem.
Pierwsze elementy skateparkowe powstały na event w Krakowie – Juliada 2003 oraz na Tour po Polsce dla Centrum Handlowego M1.
 

Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group Piotr Kondor Nowak - CEO Techramps Group