Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

SKATEPARKI

Snowpark Witów 2010

Drukuj

Snowpark Witów 2010

Adres: Witów Ski

Opcja wykonania skateparku: śnieg

Elementy skateparku: Pierwsza bula składa się z dwóch hopek dla średnio zaawansowanych riderów (loty od 6 do 12 m) i poręczy streetowej, boksa T, oraz boksika dla początkujących. Drugi line składa się z dwóch wielkich hopek dla zaawansowanych riderów i PRO (loty 12m, 18m). Trzeci line to trzy małe hopki dla amatorów i średnio zaawansowanych, z boku box T (loty od 2m do 6m).

Zakończyliśmy prace nad snowparkiem w Witowie. W snowparku znajdują się trzy line'y skoczni o różnym poziomie trudności - łącznie 7 wybić !!!

 

Snowpark Witów 2010 Snowpark Witów Ski 2010 Snowpark Witów Ski 2010 Budowa Techramps Snow park Witów Ski 2010 Budowa Techramps Snowpark Witów Ski 2010 Budowa Techramps Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski Big Air w Witowie budował Techramps Big Air w Witowie budował Techramps Big Air w Witowie budował Techramps Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski Techramps Budowa snowparku w Witowie Ski

Zobacz także: SKATE & SNOW IMPREZY