Pracuj z nami

SKATEPARKI

Skatepark przy Szkole Podstawowej 78 - ul. Łuczanowicka, Kraków

Drukuj

Adres: ul. Łuczanowicka

Opcja wykonania skateparku: betonowy

Wymiaru placu skateparku: 185 m²

Nawierzchnia skateparku: beton

Technologia wykonania skateparku: betonowa

Rodzaj skateparku: skatepark betonowy

Rok budowy: 2023

Elementy skateparku: Bank ramp, Funbox z falką oraz dwoma hubbami, Barcelona z nipplem, Dwa wulkaniki o różnych kątach (jeden łagodniejszy, drugi ostrzejrzy), Nipple, Quarter z wall ridem

Skatepark składa się z następujących przeszkód: Bank ramp, Fuboxa z falką oraz dwoma hubbami, Barcelony z nipplem, dwóch wulkaników o różnych kątach (jeden łagodniejszy, drugi ostrzejszy), Nipple'a oraz Quartera z Wall Ridem. Dzięki nim młodzież szkolna ma możliwość korzystania z niecodziennego i kreatywnego otoczenia do ćwiczeń.

Ta inicjatywa wpisuje się w nurt rozwijającej się miejskiej infrastruktury, dostosowującej się do zróżnicowanych zainteresowań dzieci i młodzieży. Skatepark przy Szkole Podstawowej nr 78 nie tylko ożywia naszą pasję do sportów ekstremalnych, ale również stanowi symbol zrozumienia potrzeb młodych. 

Położony na terenie przyległym do budynku Szkoły Podstawowej nr 78, skatepark zajmuje działki o numerach 377/5 oraz 377/4, w obrębie NH-12 w Krakowie, konkretnej na skrzyżowaniu ulic Łuczanowickiej i Luboczy. 

Zobacz także: Wykonane snowparki