Pracuj z nami

Ważne

Poniższy tekst pisze tylko dlatego, bo wiem jak ciężko jest załatwić coś w urzędzie (a co dopiero wyciągnąć kasę od Miasta, Fundacji czy Klubu) oraz jak trudną drogę trzeba przejść by w Twojej okolicy powstał skatepark. Może to co znajdziecie na stronie pomoże wam w przebiciu się przez biurokrację i w znalezieniu funduszy na skatepark.

 

 

Prowadząc rozmowy z osobami (radni, samorządy, kluby, urzędnicy itp.), które mogłyby wam pomóc załatwić plac, rurkę, murek lub cały skatepark, w pierwszej kolejności starajcie się ich przekonać poniższymi argumentami bo są jak najbardziej prawdziwe. Urzędnicy nie zdają sobie sprawy, że Skate Park to nic innego jak plac zabaw, tylko nie dla dzieci, ale dla młodzieży. Nie wiedzą, że dzisiejsza młodzież musi się gdzieś wyszaleć, a jak niema gdzie to w pierwszej kolejności plącze się między blokami. W rezultacie wpada w złe towarzystwo (wszyscy wiemy co się z tym wiąże: kradzieże, bójki, narkotyki, sex itp., właśnie w wieku 13-18 lat młodzież ma z tym najczęściej kontakt). A obiekt sportowy jakim jest skatepark, daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, spotkania się z ludźmi podzielającymi nasze zainteresowania lub porozmawiania na inne tematy. To miejsce gdzie można przyjemnie spędzić czas, pojeździć dla przyjemności, jak również doskonalić technikę jazdy, by w przyszłości brać udział w konkursach lub zawodach.

 

 

A jeśli uda Ci się już  w jakimś stopniu zainteresować władze tym pomysłem to, my pomożemy w zaprojektowaniu parku, który spełni Twoje (pod względem jazdy) i miasta (pod względem finansowym) oczekiwania. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w projektowaniu i doradztwie to pisz na maila: info@techramps.com lub dzwoń 503 103 001.

 

 

 

 

Zobacz także: Przykładowe skateparki