Zamów katalogi! Pobierz teraz lub wyślemy Ci je pocztą. Kliknij

Projekty 3D Skateparków

Nasza firma pomaga w projektowaniu, a także tworzeniu wizualizacji 3D skateparków. Wykonujemy prezentacje, wizualizacje oraz projekty architektoniczne (3DMax oraz AutoCad). Powstające projekty skateparków są często konsultowane z młodzieżą i tworzone w oparciu o jej uwagi. Współpraca na etapie projektowania jest tak ważna, gdyż to młodzież będzie jeździć i wie najlepiej jakie przeszkody powinny się znaleźć się w skateparku i jakie powinno być rozmieszczenie elementów, pozwalające na płynną jazdę. Dzięki połączeniu doświadczenia projektantów i uwag młodzieży, powstają niepowtarzalne skateparki. Projektanci firmy Techramps są dumni z tworzenia skateparków w formie zaawansowanych animacji i renderingów.


Przykładowe wizualizacje Skateparków:

Sample Skatepark 1 Sample Skatepark 2 Sample Skatepark 3 Sample Skatepark 4 Sample Skatepark 5

 
Wizualizacje 3D pokazują na ekranie rzeczywiste rozmieszczenie skateparku. Osoby jeżdżące extremalnie, oglądając projekt, mają możliwość wyobrażenia sobie, jak będzie się jeździło na danym elemencie. Projekty 3D ułatwiają wybór skateparku w twoim mieście.
Urzędniku - nie będziesz miał problemu z doborem skateparku dla młodzieży. Nie tylko cena liczy się przy zakupie. Przeznaczenie skateparku jest jedną z najważniejszych zasad przy wyborze, tak aby nie stał się on jedynie elementem upiększającym miasto, a profesjonalnym parkiem, gdzie spotyka się młodzież i oddaje swojej pasji.


Wizualizacja 3D:
Real 3d skatepark wizual Real 3d skatepark wizual Real 3d skatepark wizual
Na żywo:
Naturam Foto skatepark - Niechorze Naturam Foto skatepark - Niechorze 3 Naturam Foto skatepark - Niechorze 2


Zapoznaj się również z działem BROSZURKI, znajdziesz w nich kilka ciekawych informacji.

 

 

 

Zobacz także: Opinie młodzieży